top of page

Univerzální
zákonitosti

Logo_Schicksalgesetze.png
shutterstock_411456001.jpg

...aneb ZÁKONY OSUDU - PRAVIDLA HRY PRO ŽIVOT,
jak je nazval R. Dahlke

​Někdy se nám život může jevit jako jeden velký chaos, pokud se cítíme odděleni od jeho univerzálního řádu. Dobrá zpráva je, že se můžeme  začít s univerzálními zákonitostmi a vyšším řádem, který však nemá nic společného s našimi lidskými zákony, opět slaďovat a spolutvořit v souladu s nimi. A naše celá práce se opírá o porozumění právě těmto UNIverzálním životním zákonům.

My oba jsem zažili ten obrat, který naše životy navždy změnil.  Byla to doba před znalostí univerzálních zákonitostí a doba poté. Pak teprve začal život dávat smysl a vše se začalo měnit k lepšímu. A oba jsme tento obrat zažili poté, co jsme poznali univerzální zákonitosti, které působí, ať si je uvědomujeme a máme o nich povědomí, ba je dokonce využíváme ve svůj prospěch a k tomu, abychom vzkvétali. A nebo o nich nemáme ani tušení a pak život žije nás a vnější okolnosti určují náš život.

 

Naše vnímání je určující pro to, co promítáme na plátno svého života. Zároveň tou nejlepší zprávou na tom je,  že pokud se nám nelíbí, co vnímáme a prožíváme, tak své vnitřní nastavení a vnímání dokážeme měnit. Můžeme si rozšiřovat vědomí dle libosti a s tím své spektrum vnímání věcí a zákonitostí, o kterých jsme možná neměli ani tušení.

 

Tím nejdůležitějším uvědoměním pro nás bylo poznání role zákona polarity a jaký má jeho působení vliv v kontextu snahy praktikovat pouze zákon přitažlivosti. Existují totiž důležité souvislosti například mezi vzájemným působením zákona přitažlivosti a zákona polarity, o kterých málokdo ví a dokáže je správně skloubit. Proto také zákon přitažlivosti "nefunguje" každému tak, jak si představoval a často pak naopak zažíváme jiné, často diametrálně odlišné výsledky svého snažení, než jsme si od svého manifestačního počínání slibovali.

Oblíbené produkty z našeho e-shopu

bottom of page